Şehirler Arası Taşımacılık

Turizm endüstrisi konusundaki tecrübelerimiz, kreatif yaklaşımımız ve yenilikçiliğimiz ile her tür programı grup profiline, sayısal büyüklüğe ve bütçesine göre ugular.

Bizim için hiçbir talep olağandışı, hiçbir problem çözülemez ve hiçbir bütçe düşük değildir.

Tamamıyla iş ortaklarımızın beklentileri doğrultusunda organize edilen geziler, özel rehber ve araç eşliğinde farklı ve ayrıcalıklı programlardan oluşmaktadır. Konusunda deneyimli detinasyon uzmanı arkadaşlarımız gezinizin keyifli ve amacına uygun şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Onur Turizm, özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.

 

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Onur Turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yurtiçi Kültür Turları

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara, her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.